כתבות

מקום בבית עדן

התנועה הרפורמית מברכת את יובל נוימן
על זכייתו המרגשת במגן השר לשירותים חברתיים למתנדבים מצטיינים

יובל בעת קבלת הפרס - התמונה מפייסבוק של קהילת יזמ"ה

יובל הוא מוביל מיזם "יחד כולם קדושה" לשילוב אנשים עם מוגבליות וצרכים מיוחדים בפעילות התנועתית, חבר צוות פרויקט "דומים" לקשרי ישראל-תפוצות וממנהיגיה של קהילת יזמ"ה במודיעין. מגן השר הוענק לו בעבור 16 שנות התנדבות במעון "בית עדן" לילדים עם פיגור שכלי והתפתחותי, יחד עם חבריו מקהילת יזמ"ה.

כך נכתב בהחלטת הוועדה: "בכל יום שישי וערבי חג הוא מגיע למעון ומקיים קבלת שבת ומסיבות מיוחדות. יובל גם דואג לארגן אירוע חגיגי לילדים שהגיעו למצוות.... יובל מוביל את הפרויקט, דואג שיפעל באופן רצוף וקבוע, מאתר ומגייס מתנדבים חדשים למעגל העשייה, מחבר את הילדים עם המוגבלויות אל הקהילה, יוזם ומפתח רעיונות יצירתיים לעשייה, הסוחפים את הקהילה כולה לנתינה ערכית ומשמעותית. המסירות וההתלהבות הבלתי רגילים של יובל מהווים דוגמה אישית לעשייה צנועה ואכפתית מתוך אהבה ורצון טוב. על כן מצאה הוועדה את מר יובל ניומן ראוי למגן שר העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים על הצטיינותו ומסירותו מעוררי ההשראה לרווחתם של ילדים עם צרכים מיוחדים וחיבורם אל הקהילה".

טקס בר ובת מצווה בכותל לילדים מבית עדן בארגונו של יובל ובהנתחיית הרב ניר ברקין

את מגן השר קבל יובל (יחד עם עוד 11 ישראלים וישראליות מעוררי השראה) בטקס מרגש משכן הכנסת היום (28.11). ליוו אותו עדי בת זוגו וילדיו, אמו ואחותו, חברים וחברות מקהילת יזמ"ה, הרבנים ניר ברקין וכנרת שריון ונערים ונערות מ"בית עדן" שקבלו אותו בחיבוק חם, אוהב ומתרגש. למידע נוסף על בית עדן לחצו כאן >>

לחצו כאן והורידו את החוברת שהפיק יובל
לכבוד שבת שילוב בקהילות התנועה