כתבות

מעבירים את הלפיד

ברכות ואיחולים עם החלפת הנהלת התנועה הרפורמית
 

"...וכל מי שעוסקים בצרכי ציבור באמונה ... הקדוש ברוך הוא ישלם שכרם וישלח ברכה והצלחה בכל מעשה ידיהם..."
ברכת הקהל, שחרית לשבת ויום טוב
 
 

אנו שמחים ונרגשים להודיע כי האסיפה הכללית של התנועה, שהתכנסה ביום ו' האחרון, אשרה את הרכבן החדש של הנהלת התנועה וועדת הביקורת, אשר תחלנה בכהונתן בת השלוש שנים ביום ד', ד אלול תשע"ט 4 ספטמבר 2019.. אנו מבקשים להודות לחברות ועדת הבחירות אילנה דותן והדס פסטר בכר על הובלת תהליך בחירות מסודר, שקוף ויעיל.
 
במסגרת האסיפה הכללית מסר יו"ר ההנהלה היוצא, חברנו ראובן מרקו דיווח בכתב ובע"פ, ובהם ראשית סיכום של כהונתו הכפולה כיו"ר הנהלת התנועה :

"פעמים הרבה אני משווה את העשייה שלנו לריצת מרתון, ואני מבקש תמיד להזכיר כי אנחנו רק בתחילת הדרך, רק בקילומטרים הראשונים. אנחנו צריכים להצטייד בהרבה אוויר, סבלנות, אמונה ותקווה, כדי שאפשר יהיה להמשיך את המרוץ הארוך והמאתגר הזה."
 
בתחילת השנה העברית החדשה נודה לראובן על כהונתו הפורייה והמשפיעה בשורת אירועים. עם צאתו יכנס עו"ד יאיר לוטשטיין לנעליו הגדולות, ואנו מאחלים לו ולנו הצלחה גדולה!

ראובן מרקו ויאיר לוטשטיין בתפילת ראש חודש של שנות הכותל


הנה רשימת חברי וחברות ההנהלה וועדת הביקורת שנבחרו


יו"ר הנהלת התנועה: עו"ד יאיר לוטשטיין – קהילת כל הנשמה

מ"מ יו"ר הנהלת התנועה: לזלי זקס – קהילת בית דניאל


חברי/ות הנהלת התנועה

פרופ' רונן בארי – קהילת קמץ

רונית בויטנר – קהילת יזמ"ה

ליאור בן צור – קהילת נתן יה

ניצן ברק – קהילת יזמ"ה

עו"ד דוד גילת – קהילת בית דניאל

דני החן – קיבוץ יהל

בט' לוברנט – קהילת אמת ושלום

אירינה לוט – בית דניאל

אסתי לנג – קהילת ידיד נפש

גיל מץ – קהילת בראש פלורליסטי

ערן עובדיה – קהילת קמץ

 

חברי/ות ועדת הביקורת

משה כהן – קהילת נתן יה

דליה לוי – קהילת כל הנשמה

אסתי סמואל – קהילת דרכי נעם

 

 

ברכה למנהיגי הקהל

יהי רצון מלפניך יי אלוהינו ואלוהי אבותינו ואמותינו שתשרה שכינתך על מנהיגי ומנהיגות קהילות הקודש של תנועתנו, רבניהן וכל חבריהן וחברותיהן. תן ברכתך לכל אלה "שמייחדים בתי כנסיות לתפילה, ומי שבאים בתוכם להתפלל, ומי שנותנים נר למאור ויין לקדוש ולהבדלה, ופת לאורחים וצדקה לעניים, וכל מי שעוסקים בצרכי ציבור באמונה", ולכל מי ששוקדים על בניין קהילותינו ותנועתנו, ועל חיזוקה, כינונה ותיקונה של מדינת ישראל, ראשית צמיחת גאולתנו.

שכינה מקור חיינו, שלחי טובך לכל חברי וחברות הנהלת התנועה אשר שקדו על חיזוקה ופיתוחה בשלוש השנים האחרונות, והענקי חכמה, בינה ודעת לחברות ולחברים אשר נבחרו היום זה להמשיך את מלאכתם בשלוש השנים הבאות.

אלוהינו שבשמים, ברך ידם, לבם ושכלם, למען ינהיגו אותנו בדרך הישר, ויעלו את תנועתנו מעלה מעלה. שלח ברכה והצלחה בכל מעשה ידיהם וידינו, עם כל ישראל אחינו ואחיותינו, ויתקיימו בהם ובנו דברי נעים זמירות ישראל: לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה-נָּא שָׁלוֹם בָּךְ. לְמַעַן בֵּית יי אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ (תהילים קכ"ב); ונאמר – אמן.